MW SERWIS - Twój warsztat Volvo w okolicy
O nas
O nas

   
Firma MW SERWIS Paweł Molenda funkcjonuje od 1 stycznia 2011 roku pod adresem Minerska 52 w Warszawie. Należy zaznaczyć, że kontynuujemy działalność rodzinną zapoczątkowaną we wczesnych latach '60 ubiegłego wieku przez Romana Molendę. W międzyczasie do firmy oferującej wówczas sprzedaż części do samochodów produkowanych przez FSO dołączył Witold Molenda przenosząc działalność blacharsko - lakierniczą z ulicy Mrówczej. Ciągłe zdobywanie doświadczenia w dziedzinie napraw powypadkowych dzisiaj procentuje bardzo wysoką jakością świadczonych usług.
W latach 1996 - 2001 obecny właściciel serwisu uzyskał autoryzację firmy Volvo na sprzedaż części zamiennych.

Do dzisiejszego dnia budujemy pozytywny wizerunek wśród rzeszy naszych klientów. Bazujemy na doświadczeniu pracowników związanych z marką Volvo od wielu lat, co sprawia, że nie ma dla nas rzeczy nie do zrobienia/naprawienia. Nasi pracownicy na bieżąco pogłębiają swoją wiedzę dotyczącą problemów współczesnej motoryzacji.
 

Nasza wiedza i doświadczenie zostały docenione przez Piekarnię - Cukiernię GRZYBKI, która od roku 2013 serwisuje u nas swoją flotę samochodów dostawczych marki Citroen i Mercedes. 
Strona głównaAktualnościO nasUsługiPo godzinach - koło łowieckie "Olszynka"Oferty pracyKontakt